Відкатні ворота у Львові

Відкатні ворота у Львові
Відкатні в'їздні ворота у Львові ковані обшиті деревом або обшиті деревом чи профнастилом. Швидкий монтаж за найнижчими цінами. Безкоштовна доставка по Львову


Ми монтуємо відкатні ворота на подвір'ї замовника у Львові та області більше 10 років. За цей період часу нами змоновано, більше 1000 відкатних воріт по Львову та області без единого зауваження зі сторони замовників. Всі нижченаведені фотографії - е прикладом наших реальних робіт. Висока якість робіт і низькі ціни є нашою основною перевагою серед приватних львівськіх фірм ,які надають послуги по монтажу відкатних воріт у Львові.

Відкатні чи відсувні ворота – ще їх називають, в’їздні ворота це брами що відсуваються на роликах вбік. Перевагою даного типу воріт є безперечна надійність та практичність в експлуатації, так як при від’їзді в сторону брама не забирає вільне місце на подвір’ї, а використання якісної фурнітури забезпечує легкість і комфорт при відкриванні.

Також слід зауважити, що велике значення має правильний монтаж даного типу конструкції, що в свою чергу впливає на самої від’їздної системи, автоматики і зменьшує навантаження на двигун.

Відкатні ворота, це зручно, практично, надійно і просто.

Використання одного двигуна при відкриванні в автоматичному режимі забезпечує більший час експлуатації, надійність при вітровому навантажені, мінімум в обслуговуванні двигуна, більший радіус дії фотоелементів, великий функціонал в моторах даного типу.

В’їздні ворота даного типу можуть бути різного виду: ковані, з елементами ковки, зашиті деревом, дерев’яними вставками, каркаси з профнастилу, зашиті бляхою, сіткою і т.п.

Виготовленя відкатних воріт з елемнтами ковки.


Ціна розраховується іднивідуально, згідно кресленя від 20000 грн.


Виготовленя відкатних воріт зашитих профнастилом.


Ціна розраховується іднивідуально, згідно кресленя від 12000 грн. з односторонньою бляхою, додатково з хвірткою 19000 грн.


Виготовленя відкатних воріт оздоблених деревом.


Ціна розраховується іднивідуально, згідно кресленя від 12000 грн. з односторонньою бляхою, додатково з хвірткою 19000 грн.


Виготовленя металевих каркасів до відкатних воріт.


Ціна розраховується іднивідуально в залежності від профільної труби, яка використовується 40х40, 50х50, 60х40, згідно кресленя від 7000 грн.