Промислові гаражні ворота

Промислові секційні ворота

 

Промислові секційні ворота

 

Секційні ворота володіють незаперечними перевагами : зручність і простота використання , надійність, безпека , хороша герметизація отвору, відмінна теплоізоляція. Секційні ворота ідеально підходять для установки на виробничих і сільськогосподарських об'єктах , в автосалонах , на СТО та об'єктах МНС. Широкий вибір додаткових аксесуарів, типів і кольорів панелей дозволять підібрати секційні ворота для будь-якого промислового об'єкта. За бажанням клієнта в секційні ворота можна врізати хвіртку , яка забезпечує додатковий вхід в приміщення , встановити вікна для природного освітлення , замок для замикання воріт і багато іншого для вашого комфорту. Промислові ворота гармонійно впишуться в загальну архітектуру будинку. Широкий вибір сендвіч-панелей і панорамних панелей дозволить задовольнити запити найвимогливішого клієнта. Застосування систем автоматики для воріт гарантує зручність, надійність і безпеку керування. Промислові секційні ворота можуть встановлюватися на шляхах інтенсивного руху транспорту, в приміщеннях з підвищеною вологістю, на прорізи великих розмірів. Ворота мають посилену конструкцію і виготовлені з матеріалів з високими антикорозійними властивостями, що забезпечує безпечну і надійну роботу протягом усього терміну експлуатації.

Отримати прорахунок та консультацію спеціаліста (+38) 096-384-03-18.

Надійність і Довговічність

Сендвіч-панель Основою довговічної й безпечної роботи секційних воріт є сендвіч-панель. Для виробництва секційних воротпріменяются сендвіч-панелі особливої ​​конструкції, що мають ряд переваг.

 1. Конструкція панелі товщиною 45 мм забезпечує високу стійкість до вітрових і ударних навантажень.
 2. Лицьовий і внутрішній сталеві листи сендвіч-панелі з'єднані між собою вгорі і внизу. Це виключає розшарування панелей при різкому опусканні воротного полотна, що особливоважливо для великих і важких промислових воріт.
 3. Воротна панель виготовлена ​​з сталевої стрічки товщиною 0,4 мм, що гарантує відмінні характеристики міцності воріт.
 4. Цинкове покриття товщиною 16 мкм - основа високих антикорозійних властивостей панелі.
 5. В якості емалі з лицьового боку панелі використовується поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА), яка:
  • має високу стійкість до утворення подряпин і насічок при механічному впливі;
  • чудово переносить коливання температур і вологості;
  • має високі показники твердості і еластичності;
  • володіє відмінними антикорозійними властивостями;
  • стійкий до дії миючих засобів і хімікатів.

Довговічність

Використання матеріалів, стійких до корозії, особливо важливо для приміщень з вологою і агресивним середовищем, наприклад, для автомийок. У промислових воротах застосовуються комплектуючі, що володіють високими антикорозійними властивостями, що подовжують термін служби воріт:

 • роликові кронштейни та проміжні петлі, виготовлені з нержавіючої сталі;
 • пофарбовані бічні накладки і торсіонні пружини;
 • спеціальний комплект для приміщень з підвищеною вологістю.

Еенергоефективність

Чудова теплоізоляція - відмітна особливість секційних воріт. Вони успішно застосовуються в комплексному оснащенні енергоефективних будівель і споруд. Секційні ворота можуть встановлюватися в усіх регіонах Білорусі, України та Росії, включаючи регіони Крайньої Півночі. Високі теплоізоляційні характеристики секційних воріт підтверджені мно гочісленние випробуваннями , проведеними незалежними акредитованими лабораторіями Санкт-Петербурзького державного архітектурно -будівельного університету (СПбГАСУ) , Білоруського науково -дослідного інституту будівництва (м. Мінськ) , а також Науково -дослідного інституту НІСД (Болгарія). випробування проводилися за програмою, розробленою спільно зі ФГУП "Всеросійський науково -дослідний інститут імені Д.І. Менделєєва". Конструкція секційних воріт дозволяє підтримувати оптимальну температуру в приміщенні при будь-якій погоді . Коефіцієнт опору теплопередачі секційних воріт складає більше 1,00м2°С/Вт, що дозволяє встановлювати ворота в будь-якому регіоні , навіть в умовах Крайньої Півночі. Теплоізоляція секційних воріт порівнянна з теплоізоляцією цегляної стіни товщиною 60 см.


Дивитись галерею робіт
Гаражні ворота

Ідеальне рішення для будь-якого промислового об'єкту

Промислові секційні ворота

Мікрохвиля

Полотно з малюнком «мікрохвиль» має здатність приховувати дрібні пошкодження лакофарбового покриття, зберігаючи відмінний вигляд воріт на довгі роки. Зовнішня сторона панелі має тиснення woodgrain.Внутрішня сторона панелі має тиснення woodgrain з горизонтальними смугами. Колір - близький до RAL9002.

Промислові секційні ворота

Горизонтальний гофр s-типу

Завдяки симетричному розташуванню гофри стики панелей в зібраному полотні абсолютно непомітні. Зовнішня сторона панелі має тиснення woodgrain з горизонтальними смугами. відстань між смугами на панелі складає 125 мм. Внутрішня сторона панелі має тиснення woodgrain з горизонтальними смугами. Колір - близький до RAL9002

8 стандартних кольорів без додаткової надбавки до ціни

За бажанням клієнта промислові ворота можна забарвити в будь-який колір по каталогу RAL.

Промислові секційні ворота