Панорамні гаражні ворота

Панорамні ворота Львів

Панорамні ворота

Види панорамних воріт

Панорамна панель

Панорамна панель виготовлена з екструдованих алюмінієвих профілів, в які встановлені світлопрозорі ударостійкі акрилові вставки товщиною 3 або 14 мм.

При ідеальному поєднанні панорамного скління і сендвіч-панелей товщина алюмінієвої рами дорівнює товщині панелі і становить 45 мм, а форма оголовків забезпечує надійне стикування панелей між собою. 

Крім панорамних воріт ми монтуємо гаражні ворота, ролетні ворота, та промислові ворота.

Отримати консультацію спеціаліста дзвоніть
тел. (+38) 096-384-03-18

Панорамна панель з композитним заповненям

Панорамна панель з екструдованих алюмінієвих профілів з композитною сендвіч-панеллю.

  • Композитна сендвіч-панель товщиною 14 мм. Панель виготовлена з двох листів алюмінію і заповнена полістиролом. Зовнішній і внутрішній алюмінієвий лист панелі мають тиснення stucco.
  • Композитна сендвіч-панель товщиною 3 мм. Панель виготовлена з двох листів алюмінію і заповнена поліетиленом високого тиску. Зовнішній і внутрішній алюмінієві листи панелі гладкі.

Різноманіття варіантів скління

панорамні панелі

Серія АЛП і Алпо

Всі панорамні панелі в складі одних воріт мають однакову висоту і ширину. Залежно від бажання замовника в панорамних воротах можуть бути використані панелі з склінням 14 мм ( серія АЛП ) і 3 мм (серія Алпо). Можливо поєднання композитних сендвічпанелі з акриловим склінням в різних комбінаціях - як ексклюзивне рішення для панорамних воріт.

панорамні панелі

Серія АЛПС і АЛПС

Нижня панель - сталева сендвіч -панель з малюнками «мікрохвиль » або « горизонтальний гофр S- типу» і тисненням woodgrain . Всі інші панелі - панорамні з склінням 14 мм (серія АЛПС) і 3 мм (серія АЛПС). Як і в серії АЛП, все панорамні панелі мають однакову висоту і ширину.

панорамні панелі

Серія ПО

Для природного освітлення приміщення сталеві панелі можна комбінувати з однією або декількома панорамними панелями. Для серії ПО використовуються панорамні панелі з акриловим склінням 14 мм.

10 стандартних кольорів без додаткової надбавки до ціни

За бажанням клієнта промислові ворота можна забарвити в будь-який колір по каталогу RAL.

панорамні панелі

Додаткові можливості

Вбудована хвіртка

Щоб увійти до приміщення, необов'язково кожен раз відкривати ворота. Вбудована хвіртка економить зусилля і час. Вона зберігає тепло усередині будівлі і збільшує термін служби воріт. У ворота шириною до 4,5м вбудовується хвіртка з низьким порогом. Така хвіртка відповідає вимогам пожежної безпеки і може встановлюватися на шляхах евакуації людей. Хвіртка зі стандартним порогом, завдяки посиленій конструкції, встановлюється у ворота максимальної ширини 7 метрів.


Хвіртка у фасаді з секційними воротами

Хвіртка у фасаді та секційні ворота виконані в єдиному стилі і гармонійно вписуються у фасад будівлі, прекрасно доповнюючи один одного. Хвіртка виготовляється з панелей з таким же малюнком і кольором, як і секційні ворота.

Системи замикання воріт

У стандартний комплект воріт входить засув, який дозволяє закривати ворота зсередини приміщення. Для приміщень без додаткового входу пропонується замок ригеля. Він дозволяє відкривати і закривати ворота як зсередини, так і зовні. Замок забезпечує надійне замикання воріт, легко монтується і має естетичний зовнішній вигляд.

 

Дивитись галерею робіт