GSM сигналізація
Встановленя, налаштування та обслуговування дистанційних GSM сигналізацій, по Львову та області

>

Зручність і простота використання

Зручність і простота у використання в додаток з іншими перевагами роблять GSM сигналізацію дуже популярним засобом захисту будинку.

Доступність

Можливість доступу до сервісів операторів стільникового зв'язку для отримання послуг з охорони об'єктів (прослуховування, відео трансляція і ін).

Економічність

Відсутність необхідності купувати додаткове обладнання для роботи системи.

Багатофункціональність

Використання GSM-сигналізації для дистанційного керування різними виконавчими пристроями - котлами, нагрівачами, насосами, системами поливу на заміській ділянці, приладами освітлення на об'єкті.


Безпровідні охоронні системи

Параметри avizor_kit avizor_kit avizor_kit
Назва товару Страж AVIZOR KIT Ajax WGC-103 KIT Ajax StarterKit
Ціна 140 $ 220 $ 200 $
Кількість номерів для оповіщеня додзвоном/SMS 6/6 10/10 15/5
Максимальна кількість підключаємих бездротових пристроїв (датчиків, брелоків, клавіатур і т.д.) необмежено 40 датчиків, 10 клавіатур, 10 брелоків 128 охоронних датчиків, 64 пожежних датчиків, 32 клавіатури або брелока, 32 медичні кнопки
Максимальна відстань між датчиками і централю 100м (односторонній зв'язок) 550м (односторонній зв'язок) 800м (двусторонній зв'язок)
Виходи для керування зовнішніми пристроями (релейні+транзисторні) ні 2+1 релейний модуль керування електроприладами підключається опціонно
Радіочастота роботи бездротових датчиків 433МГц 868МГц 868МГц
Кількість бездротових зон 12 12 288
Кількість входів для шлейфів провідних датчиків 2 4 2
Ємність вбудованного аккумулятора (опціонально) 0,8А*г 1,2А*г 0,8А*г
Час роботи без електроживлення 24 години 24 години 24 години
Датчикі в комплекті датчик відкриття, датчик руху датчик відкриття, датчик руху датчик відкриття, датчик руху


Особливості і переваги бездротових GSM сигналізацій.

Сигналізація призначена для визначеня несанкціонованного доступу сторонніх до вашоі власності і майна, а токож сповіщае вас про цю прикру подію. Додатково сигналізація здатна відслідковувати виникнення несподіванних ситуацій техногенного характера: витік газу, води і т.д. Сигналізація також повідомляє про загрозу пожежі.

Зручність використання не потребує підключення до провідної лінії, оперативне інформування про небезпечні події за допомогою голосових та SMS повідомлень за допомогою мобільного зв'язку. Ви завжди в курсі подій.

Може бути встановлена в міскіх квартирах, заміськіх будинках, дачах, в офісних приміщенях, складах і магазинах, які потребують постійної надійної охорони.

Не зашкодить інтерьеру приміщеня, отже безпровідна сигналізація обходиться без багаточисельних кабелів, котрі потрібно десь прокладати.

Легкість налаштування і простота в експлуатації досягаються завдяки інтуітивно-зрозумілому меню, наявності конфігуратора, зручним в експлуатації елементам керування - мобільним брелокам, клавіатурам.

Сирена не тількі голосно попередить про тривожну подію, але і віджлякає злочинця, а також надасть сигнал оточуючим, котрі можуть викликати міліцію, пожежників, службу газу або сантехніка.

Портативність і мобільність дозволяє легко встановлювати сигналізацію в одній квартирі, через місяць забрати на іншу і встановити в ній.

Централь або контрольна панель є основою сигналізації. Вона відповідає за отримання сигналів від всіх датчиків і здатна відправити СМС і голосове повідомлення відразу декільком телефонним номерам. Централь дуже гнучко коорденує роботу усієї охоронної системи згідно наданним користувачем налаштуванням.

Велика відстань роботи безпровідних датчиків, котра коливається від 100 до 500 м, а залежності від моделі сигналізації.

Кількість використовуємих датчиків практично не обмежена. Для додавання нових або роботи віддаленних датчиків використовуються проміжні підсилювачі бездротового сигналу.

Підтримка елементів "Розумного дому". Наявність релейних виходів дозволяє підключати до сигналізації різноманітне обладнання. Наприклад, систему автоматичного пожежогасіння, перекриття води або газу.

Доступна вартість досягається завдяки декількам перевагам GSM сигналізацій. Для встановлення такої сигналізації не потрібна розробка проекту, не пртрібні складні монтажні або ремонтні роботи, які впливають на інтерьер приміщення. Додаткова економія досягається завдякі відсутності щомісячної платні за обслуговування сигналізації.

Мобільне керування сигналізацією завдякі роботі зі смартфонами і планшетами з GSM модулем: встановлення і зняття з сигналізації, часткове встановленя, отримання звіта про роботу.

Резервне живлення від вбудованного або зовнішнього аккумулятора дає можливість зберігати працездатність сигналізації у випадку відсутності напруги в електромережі.

Захист від глушіння сигнала і взлому гарантує надійну роботу навіть у випадку високої кваліфікації злочинців.

Фіксація несанкціонованного проникнення в приміщення за допомогою датчиків відкриття, датчиків розбиття скла і датчиків руху. Датчик відкриття надійно фіксує спробу відкриття дверей і вікон, якщо намагаються розбити шкло - спрацьовують датчики розбиття, а інфрочервоні датчики руху рееструють переміщення злочинця в помешкані.

Захист від течі води. Затоплення дуже часто перетворюється в справжнє стихійне лихо. По статистиці, щорічний збиток від протікання води, а рази перевищує збитки від крадіжок. Від затоплення приміщеня страждає все: підлогове покриття, меблі, стіни, двері, побутова техніка. А ще існує реальна загроза затоплення сусідів "знизу", коли сумма збитків може збільшуватись у рази. Тому датчик протікання вкрай бажаний в складі сигналізації, особливо домашньої.

Модульний принцип розширення дає можливість гнучко нарощувати можливості сигналізації вмайбутьому за рахунок підключення нових датчиків, контролерів та інших системних пристроїв.

Протипожежна безпека - важливий елемент охоронної сигналізації. Загальновідомо, що пожежі спричіняють набагато більші збиткі, ніж крадіжкі майна. Злодії зазвичай не виносять меблі і велику побутову техніку, тоді як пожежа не милує нічого. От чому наявність протипожежного датчика в складі сигналізіції вкрай важливо. Датчик дає можливість виявити пожежу в момент її виникнення, щоб оперативоно попередити людей і попередити збитки.

 

Захист від протікання газу також дуже важливий, адже добре відомо яку небезпеку являє накопичивнийся в приміщені побутовий газ. Руйнування від вибуху побутового газу можуть бути настількі сильними, що постраждає не одна квартира, а весь будинок. Завдяки датчику протікання газу завжди можна бути впевненим, що в домі не має небезпеки отруєння побутовим газом або вибуху газово-повітрянної суміші.

 

Використовування набору датчиків різноманітного принципу дії і призначення, дозволяє наглядати за всіма потенційно вразливими місцями в охороняємому помешкані.