Автоматичні секційні гаражні ворота у Львові

Монтаж автоматичних - секційних - гаражних воріт у Львові та області

Продаж та монтаж автоматичних гаражних секційних воріт

Гаражні ворота - широко використовуються при будівництві котеджів, гаражів і паркінгів. Перевагами секційних воріт є: зручність і простота використання, надійність, безпека, хороша герметизація отвору, відмінна теплоізоляція. Додатковий комфорт власникам секційних воріт забезпечують системи автоматики, вбудована хвіртка, декоративні вікна, ригельні замки і багато іншого. Ми встановлюєм секційні ворота практично в будь-який гараж по Львову та області. Форма отвору при цьому не має значення : прямокутний з скісними кромками, у вигляді трапеції або з аркою. Завдяки широкому вибору панелей і колірної гамми - ворота гармонійно вписуються в архітектуру будь-якої будівлі.


Наша компанія завдякі багаторічному досвіду, професіоналізму майстрів та якісному матеріалу надає письмову гарантію на всі комплектуючи та проведені роботи по встановленю секційних воріт.

Отримати консультацію спеціаліста дзвоніть
тел. (+38) 096-384-03-18

Дивитись галерею робіт

Ворота Karstet (Швейцарія).


Ширина, мм.
 Висота мм. 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000
1750 526usd 602usd 673usd 736usd 812usd 864usd 957usd
2000 541 614 669 741 830 889 1017
2250 570 636 712 773 874 936 1034
2500 604 673 755 834 939 1029 1155
2750 668 761 816 920 1020 1113 1312
3000 755 850 894 988 1103 1209 1414

гаражні ворота львів

Компактність

Секційні ворота відкриваються вертикально і у відкритому положенні знаходяться під стелею, економлячи простір в гаражі. Це дозволяє відкривати ворота, навіть якщо машина знаходиться безпосередньо перед ними. Для їх відкривання не потрібно розчищати від снігу та криги простір перед воротами, без чого неможливо відкрити розсувні ворота. крім того, з секційними воротами не виникне проблем в зимовий період року що досить актуально для Західного регіону. Ми встановлюєм переважно секційні ворота фірми ALUTECH які є дуже популярними у Львові, але на вимогу замовника можем встановити ворота будь-якої іншої фірми виробника.


Дивитись галерею робіт

гаражні ворота львів

Висока тепло- і звукоізоляція

Велика товщина сендвіч - панелей (45 мм) - основа високих теплоізоляційних властивостей воріт. Кожна панель оснащена немнучким EPDM - ущільнювачем, який виключає появу зазорів між панелями і забезпечує додатковий теплозахист. Встановлені по всьому периметру воріт еластичні полімерні ущільнювачі надійно захищають приміщення від атмосферних опадів і від небажаних втрат тепла що є досить актуальним за наших часів і цін на газ та єлектроенергію. Високі теплоізоляційні характеристики секційних воріт підтверджені численними випробуваннями, проведеними незалежними акредитованими лабораторіями.


Дивитись галерею робіт

гаражні ворота львів

Надійність і довговічність

Основою довговічної і безпечної роботи секційних воріт є сендвіч - панель. Для виробництва секційних воріт застосовуються сендвіч-панелі особливої конструкції, що мають ряд переваг:

 • конструкція панелі товщиною 45 мм забезпечує високу стійкість до вітрових і ударних навантажень;
 • лицьовій і внутрішній сталеві листи сендвіч-панелі з'єднані між собою вгорі і внизу панелі Це виключає розшарування панелей при різкому опусканні воріт, а також при нагріванні на сонці;
 • воротная панель виготовлена ??з сталевої стрічки товщиною 0,4 мм , що гарантує відмінні характеристики міцності воріт;
 • цинкове покриття товщиною 16 мкм - основа високих антикорозійних властивостей панелі;
 • в якості емалі з лицьового боку панелі використовується поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР - ПА), яка:
  • має високу стійкість до утворення подряпин і насічок при механічному впливі;
  • чудово переносить коливання температур і вологості;
  • має високі показники твердості і еластичності;
  • володіє відмінними антикорозійними властивостями;
  • стійке до дії миючих засобів і хімікатів.

15 років експлуатації.Підтверджено випробуваннями. Повітря в прибережних і промислових районах має високу вологість і насичений аерозолями морських солей. Полотно секційних воріт прекрасно переносить вплив даних факторів і залишається привабливим протягом усього терміну експлуатації. При виробництві секційних воріт використовується якісна сировина і матеріали від провідних світових виробників. Технічно зрілі рішення і суворе дотримання всіх технологічних процесів в ході виробництва дозволяють випускати продукцію стабільно високої якості.


Дивитись галерею робіт

гаражні ворота львів

Захист від корозії

Стійкість до корозії особливо важлива для воріт , встановлених у прибережних районах і містах Випробування в незалежній лабораторії підтвердили високі антикорозійні властивості секційних воріт. Елементи полотна витримали вплив « соляного туману » протягом 750 годин, що відповідає приблизно 15 рокам експлуатації воріт в прибережних зонах з помірним засоленностью . Для приміщень з підвищеною вологістю пропонуємо спеціальний комплект, який включає:

 • нержавіючі тягові троси;
 • нержавіючий кріплення;
 • ролики з віссю з нержавіючої сталі;
 • оцинковані направляючі з захисним полімервим покриттям. Товщина цинкового покриття сталевих напрямних профілів становить 18-20 мкм.

Надійний захист

Секційні ворота - надійний захист приміщення і гарантія збереження майна. Висока стійкість воріт до ударних та вітрових навантажень підтверджена незалежними випробуваннями. Опір вітровому навантаженню воріт становить 700 Па (клас А).
Конструкція секційних воріт являє собою з'єднані петлями секції, які пересуваються по напрямних шинах, прикріпленими до країв отворами і заведеним під стелю гаража. При відкриванні воріт секції одна за одною йдуть під перекриття будови, розміщуючись в просторі під стелею.
Таке рішення забезпечує секційним воротам ряд переваг по відношенню до традиційних розпашним металевим воротам: компактність і економія простору гаража, зручність експлуатації, безпека.

Види панелей

Мікрохвиля

гаражні ворота львів

Полотно з малюнком «мікрохвиль» має здатність
приховувати дрібні пошкодження лакофарбового
покриття, зберігаючи відмінний вигляд воріт на довгі
роки. Зовнішня сторона панелі має тиснення woodgrain.

Фільонка

гаражні ворота львів

Фільонки (касети), точно розподілені по ширині і висоті воріт,є елементом дизайну і гармонійно вписуються в архітектуру будинку. Зовнішня сторона панелі має тиснення woodgrain

Горизонтальний гофр

гаражні ворота львів

Завдяки симетричному розташуванню гофри стики панелей в зібраному полотні абсолютно непомітні. Зовнішня сторона панелі має тиснення woodgrain з горизонтальними смугами. відстань між смугами на панелі складає 125 мм. Внутрішня сторона панелі має тиснення wood- grain з горизонтальними смугами. Колір - близький до RAL9002.


8 стандартних кольорів

гаражні ворота львів


Ексклюзивна пропозиція

гаражні ворота львів


Панель з малюнком «горизонтальний гофр» тип S може мати три виконання: золотий дуб, темний дуб, вишня.

Панелі М-гофр і L-гофр виробляються з мотивом золотий дуб. Зовнішня сторона панелей «під дерево» не має тиснення (гладка). Секційні ворота з обробкою «під дерево» є оптимальним рішенням для приватних котеджів та будинків, виконаних з дерева, червоної цегли та інших декоративних матеріалів. Доповнюючи і підкреслюючи індивідуальний стиль будівлі, ворота «під дерево» надають йому ексклюзивність, комфорт і престиж. Зовні такі ворота виглядають, як ворота з цілісного масиву деревини, володіючи при цьому всіма перевагами сталевих воріт:

 • забезпечують надійний захист майна;
 • володіють високими антикорозійними властивостями;
 • стійкі до ультрафіолету;
 • володіють високими міцності і теплоізоляційними характеристиками.

Додаткові Можливості

Вікна

Природне освітлення гаража за допомогою вікон - це додаткова перевага. Ми пропонуємо кілька типів вікон. За бажанням клієнта вікна можуть поставлятися з декоративними пластиковими вставками у вигляді хреста або сонячних променів. Вікна з декоративними елементами надають індивідуальність гаражним воротам. Такі ворота гармонійно вписуються в архітектуру приватних будинків і котеджів, доповнюючи і підкреслюючи їх сучасний зовнішній вигляд.


Замок Ригеля

Для гаража без додаткового входу необхідний замок, який дозволяє відкривати і закривати ворота зовні і зсередини. Замок забезпечує надійне замикання гаражних воріт, легко монтується і має естетичний зовнішній вигляд. У замку передбачена можливість підключення пристрою розблокування електроприводу. У разі відключення електроенергії з його допомогою можна перевести ворота на ручне управління.

гаражні ворота львів

Вентиляційна решітка

Вентиляційна решітка забезпечує природне провітрювання приміщення і може встановлюватися у ворота, до яких пред'являються особливі вимоги органами пожежної безпеки.

Компанія пропонує решітки білого і чорного кольору із захисними москітними сітками.

гаражні ворота львів


Хвіртка у фасаді з гаражними воротами

Хвіртка та секційні ворота, виконані в єдиному стилі і гармонійно вписуються у фасад будівлі, ідеально доповнюючи один одного. Хвіртка виготовлена з сендвіч-панелей, обрамлених алюмінієвим профілем. Підбір панелей проводиться індивідуально для кожної хвіртки з метою забезпечити єдиний стиль з гаражними воротами.

Вбудована хвіртка

Хвіртка дозволяє продовжити термін служби гаражних воріт. Щоб увійти в гараж, немає необхідності зайвий раз відкривати і закривати ворота. Вбудована хвіртка економить зусилля і час. Компанія пропонує два кольори каліточних обрамлень (сріблястий і коричневий) для гармонійного поєднання кольору воріт і хвіртки.

гаражні ворота львів

Гаражні ворота Classic
Гаражні ворота Standard

Бюджет

Високий і середній ціновий сегмент
Економічний ціновий сегмент
Максимальний розмір воріт
ширина – 5000 мм, висота – 3085 мм
ширина – 3500 мм, висота – 3085 мм

Особливості прорізу

Три типи монтажу (h – висота перемички):
••низький монтаж (h min = 100 мм)
••стандартний монтаж (h min = 210 мм)
••високий монтаж (h min = 900 мм)
Min боковий простір – 130

Мінімальна висота перемички – 100 мм

 

Min боковий простір 140 мм

Тип полотна

•• Мікрохвиля           •• Горизонтальний гофр (тип S, М, L)   •• Фільонка

Необхідність у додатковому вході

••Вбудована хвіртка
••Хвіртка в фасаді з секційними воротами

••Хвіртка в фасаді з секційними воротами

Пристрої замикання воріт

••Внутрішній засув (стандартний комплект)
••Замок
••Внутрішній засув (стандартний комплект)
••Замок

Види управління воротами

Ручне управління
Автоматичне
•• Канат (стандартний комплект)
•• Блок для ручного
підйому (при
висоті воріт понад
2 м і площі
полотна до 15 кв. м)
•• Електропривід
з дистанційним
управлінням
і можливістю
установки різних
систем безпеки
Ручне управління
Автоматичне
•• Канат (стандартний комплект)
•• Блок для ручного
підйому (при
висоті воріт понад
2 м і площі
полотна до 15 кв. м)
•• Електропривід
з дистанційним
управлінням
і можливістю
установки різних
систем безпеки

Дивитись галерею робіт