гаражні ворота

Фурнітура для відкатних воріт Львів

Каретка з роликами (сталеві ролики на закритих шарикопідшипниках, антикорозійна обробка, розраховані на 50000 відкатів).

Комплект для відкатних воріт вагою до 400кг.
Ціна комплекту 3000 грн.

Комплект для відкатних воріт вагою до 800кг.
Ціна комплекту 5000 грн.

Роликовий візок (каретка) має 8 роликів. Така кількість роликів дозволяє забезпечити саморегулювання таким чином, що одночасний контакт з направляючої в будь-який момент руху мають не менше 6 роликів. Цілісна система з роликами кріпиться до платформи і фіксується за допомогою стопорного кільця. На платформі просвердлені від 4 до 6 отворів необхідні для кріплення роликових кареток до фундаменту (заставної воріт). За допомогою роликових кареток навантаження від ваги стулки передається на фундамент. Завдяки кареткам ворота плавно і майже безшумно переміщуються вперед і назад.


Верхній обмежувач або підтримуючий ролік (сталь, антикорозійна обробка)

Комплект для відкатних воріт вагою до 500кг.

Комплект для відкатних воріт вагою від 500кг.

Є пару видів підтримуючих роликів, з 2-ма і з 4-ма роликами. Це вже залежить від виробника. Якщо вага воріт від 500 кг і більше, краще брати той комплект фурнітури який передбачає 4 ролика. Служить для підтримування зсувних воріт у вертикальному положенні. Регулюються таким чином, щоб вільно пропускати рухомі ворота через себе, стикаючись з їх поверхнею тільки в разі відхилення від вертикалі. Кріпляться ролики підтримуючого типу до будь-якого існуючого елементу конструкції (стовп, будівля і так далі).


Уловлювач і накатний ролик (сталь, антикорозійна обробка).

Коли ворота закриваються накатної ролик накочує стулку воріт в уловлювач. Крім фіксації воріт в закритому стані, відбувається їх розвантаження, так як накатної ролик кріпиться до направляючим профілем, а уловлювач - до протилежного стовпа отвору воріт. Уловлювач надійно утримує край воріт в закритому положенні. Це технологічно і дуже зручно при експлуатації зсувний стулки воріт будь-якої довжини.

Верхній уловлювач сталь.

Верхній уловлювач антикорозійна обробка.

Нижній уловлювач сталь.

Нижній уловлювач антикорозійна обробка.

Кінцевий ролік на балку сталь.

Кінцевий ролік на балку антикорозійна обробка.


Омега труба.

60х70х6000мм. Товщина стінок 3,6мм.

97х96х6000мм. Товщина стінок 5мм.

Це гнутий металевий профіль, в якому на роликах катаються ворота. Профіль - це основний елемент зсувних воріт, через нього здійснюється передача зусиль від рухомої стулки воріт через каретки до фундаменту.

Типорозміри профілю випускають двох видів: для малого і великого консольних кР