Домофони

Домофони
Встановленя домофонів та відеодомофонів з електромеханічним замком у приватних будинках та офісах по Львову та області


домофон

Панель виклику

Це пристрій з вбудованим мікрофоном, відеокамерою і кнопкою виклику.
Пристрій мае міцний металічний корпус, кріпленя для монтажу під кутом 30 градусів для кращого огляду камерою.
Витримує діапазон температур від -30 до +60. В панелі приєднуеться світлодіодна підсвітка, яка дає можливість бачити в повній темноті. Панелі виклику мають автоматичне налаштування підсилення мікрофону та гучномовця, що дає можливість адаптувати гучність звуку на шумній вулиці або під'їзді.

домофон

Відеодомофони

Це проста система відеоспостереження з переговорним пристроєм, яка дозволяє не тільки чути, але й бачити відвідувача, керувати електрозамком калітки і таким чином контролювати доступ на територію безпосередньо з будинку.
Відеодомофон це монітор в будинку і панель виклику на дворі.
Сучасні домофони мають великий технічний функціонал: монітори з сенсорним управлінням, можливість підключити декілька панелей виклику і декілька відеокамер на один відеомонітор, мають режим запису відео, фото відвідувачів та багато інших функцій.

домофон

Електромеханічний замок

Призначений для керування відкриттям калітки безпосиредньо з домофона, який знаходиться в будинку, щоб дозволити людині вхід на територію.
Також можливе відкриття механічно, безпосиредьо находячись надворі перед каліткою.
Управління електромеханічним замком здійснюється напругою 12 В. з домофона або додаткового блока живлення.

домофон

Контроль доступу

Це пристрій для управління доступом заданної точки проходу: електрозамком калітки, турнікету, в'їздною автоматикою, шлагбаумом і т.д.
Найпростіші системи насамперед використовуються для зручності користування так як тепер не потрібно діставати ключі і механічно відчиняти замок в калітці, а ввівши код з декількох цифр система дає спрацювання електрозамку тим самим відчинивши калітку.

Види домофонів

У багатьох будинках господарі воліють замінювати дзвінки і дверні вічка на домофони. Купивши домофон, ви можете відкривати гостю або члену своєї сім'ї вхідні двері дистанційно, шляхом натискання однієї кнопки, розташованої усередині вашого будинку.

Залежно від числа користувачів домофони також діляться на багатоабонентські (вони використовуються в багатоквартирних, найчастіше нових будинках) і одноабонентські (їх встановлюють в офісних, складських приміщеннях, заміських приватних будинках і на дачах). Ті, що відносяться до багатоабонентськіх, підрозділяють на координатно-матричні (використовуються найчастіше) і цифрові.

Вибираючи серед безлічі подібних приладів, визначтеся для початку, який тип приладу вам потрібен - бувають аудіодомофони і відеодомофони.

Якщо ви зупинитеся на аудіоваріанті, то тих, хто прийшов до вас в гості, ви можете тільки чути. Цей пристрій часто користується попитом в багатоквартирних будинках - вартість самої системи і установки порівняно невелика, також як і ціна обслуговування. Втім, істотний мінус системи - у відсутності будь-якого контролю в масштабах багатоквартирного будинку.

Домофон - мінуси і плюси

На відміну від аудіоверсії домофона, відеоваріант дозволяє не тільки почути, а й побачити, хто до вас заходить до хати. Небажаний гість (можливо, злодій) все ж може потрапити всередину будівлі, якщо світло відключили - тоді система не працює. До плюсів відеодомофонів можна віднести можливість встановлювати камери з різних ракурсів одночасно - для цього підключають додаткові прилади відеофіксації, які і передають зображення.Запис зображення і зберігання даних на жорсткому диску дозволяють значно підвищити рівень безпеки або ж на крайній випадок швидко впізнати людину, яка вчинила протиправні дії в будинку.

Якщо аудиодомофон, будучи більш простим переговорним пристроєм, складається з зовнішньої панелі виклику, комутатора і абонентської трубки, то відеоаналог пристрої крім мікрофона і динаміка в панелі має і вмонтовану відеокамеру. Всередині будинку у такого домофона є монітор - сьогодні доступні як чорно-білі варіанти, так і кольорові, самих різних розмірів.

Система управління домофона

Обидва види пристроїв - і відео-, і аудіоваріант, оснащені системою електрозамків. Натиснувши на кнопку на внутрішній панелі, ви відкриваєте вхідні двері перед відвідувачем, який набрав номер вашої квартири на вхідний панелі. Такі електрозамки представлені фірмами-виробниками в двох варіантах - електромагнітному і електромеханічному. Перший вид більш поширений, другий має більш складний механізм і коштує дорожче.

Електромеханічний замок є вдосконаленою версією звичайного дверного пристрою, який за допомогою засува блокує доступ відвідувачів в приміщення. У нормальному режимі роботи, коли в мережі є напруга, замок відкривається автоматично завдяки короткочасному імпульсу електрики або роботі малопотужного електромотора. Якщо ж будинок відключили від світла, вхідні двері не залишиться незахищеною, як це буває у випадку з електромагнітними замками.

Ступінь безпеки

Перед тим як вибрати домофон, визначитеся, чи хочете ви відеопристрій, або для вашої безпеки достатньо володіти аудіоваріант. Правда, у випадку з багатоквартирним будинком вибір практично вирішений в сторону більш дешевого аудіо, яке всім буде по кишені. Питання обслуговування і чіткі терміни гарантійного періоду краще обговорюйте відразу. Як показує практика, якісні домофони відомих марок працюють без ремонту по кілька років.

Якщо купуєте відеодомофон, зверніть увагу, чорно-білий або кольоровий у нього екран. Якщо перед дверима постійно темно, то в обох випадках ви побачите чорно-білу картинку. Якщо ж ви хочете бачити кольорове зображення, то знадобиться установка додаткових освітлювальних приладів. В якості додаткової функції в відеодомофонами може бути вбудована пам'ять. Послуга не з дешевих, але зате вона дозволить вам сфотографувати приходять до вас людей, причому додаткову зручність в тому, що апарат це може робити цілодобово, навіть під час вашої відсутності.